Usługi

Co JASAM może dla Ciebie zrobić?

Planujesz budowę lub remont? Pomożemy Ci wykonać kosztorys. Jesteś już w trakcie realizacji? Skorzystaj z naszej pomocy technicznej. Zapewniamy również wygodny i tani transport, a także atrakcyjne nagrody.

Kosztorys

Przynieś nam swój projekt, a nasi doradcy na jego podstawie przygotują kalkulację kosztów budowy w dowolnej technologii. Jeśli wolisz, możemy się także wybrać z wizytą do Ciebie i oszacować koszty na miejscu.

Transport

Dysponujemy własnym transportem. Przy kompleksowych zakupach gwarantujemy bezpłatny dowóz zakupionych w naszych sklepach materiałów budowlanych.

Oddaj swoje elektrośmieci

W każdą ostatnią sobotę miesiąca w sklepie Jasam w Olsztynie można oddać elektrośmieci do utylizacji. Dbaj o środowisko razem z nami!

Co możesz oddać?

Komputery, pralki, lodówki, kuchenki, sprzęt AGD, płyty CD, baterie, akumulatory, i wszystko co było zasilane energia elektryczną

W pozostałe dni elektrośmieci można oddać bezpłatnie w punkcie firmy Mazur Elektrorecycling

 

Pomoc techniczna

Z przyjemnością Ci pomożemy – usprawnimy koordynację dostaw na teren inwestycji, odpowiemy na pytania w zakresie wiedzy budowlanej, doradzimy przy wyborze firmy wykonawczej, a także kierownika budowy czy też inspektora nadzoru.