Ikona słuchawek (UI)
89 533 30 10

Zamów do 12:00 - wyślemy tego samego dnia (pon-pt)

Uff jak gorąco! Czy nie warto już pomyśleć o ociepleniu domu?

Powoli zaczyna robić się naprawdę gorąco. Dni wolne chcemy spędzić zazwyczaj w gronie rodzinnym, nad morzem lub w górach. Większość naszego wolnego czasu nie chcemy już spędzać w murach domu, oglądając telewizję. Co oczywiste, wolimy ten czas spędzić na świeżym powietrzu, przyrządzając kolejne dania na grillu.

Ocieplanie domu latem?

Czy nie warto już teraz pomyśleć o ociepleniu naszego domu? Okres letni sprzyja remontom. Zaprawy lepiej schną, więc jeśli posiadasz czas i pieniądze, ocieplenie domu w okresie letnim to dobra decyzja.

Im większy wybór materiałów tym lepiej?!

Sklepy Jasam materiały budowlane Olsztyn zapewnią Ci szeroki wybór materiałów, które są niezbędne do ocieplenia Twojego budynku. Na rynku znajduje się szeroka gama produktów do termoizolacji pomieszczeń i budynków. W podjęciu właściwej decyzji pomoże Ci jeden z naszych pracowników.

Przed przystąpieniem prac

Jak przed wykonywaniem każdej czynności, również przed ocieplaniem budynku należy się do tego odpowiednio przygotować. Oceniamy stan ścian zewnętrznych, stolarki okiennej, przez którą również może uchodzić większość ciepła. Musimy również zwrócić uwagę na parapety, rynny. Te wszystkie rzeczy są naprawdę ważne i mają wpływ na przeprowadzenie prawidłowej termoizolacji.

Czy wiesz jak dom traci ciepło?

Wydaje nam się, że miejsca, w których nasz dom traci ciepło to tylko ściany i dach, otóż nie! Straty cieplne są spowodowane również poprzez nieszczelne okna czy nieocieplany grunt. Materiały budowlane Olsztyn są niezbędne, aby ocieplenie Twojego budynku było na najwyższym poziomie.

Konieczny jest wybór odpowiednich materiałów przeznaczonych do termoizolacji. Im wyższa jakość materiałów, tym mamy większą pewność, że nasze pieniądze nie zostały „wyrzucone w błoto”. Tu sprawdza się dewiza, że im więcej wydamy na materiały termoizolacyjne, tym więcej zaoszczędzimy zimą na koszty energii.

Szeroki wybór materiałów budowlanych do termoizolacji w naszych sklepach Jasam pozwoli Ci na docieplenia na najwyższym poziomie. Pod okiem  naszych ekspertów  dokonasz trafnego wyboru wszystkich produktów.

Zapraszamy!

Koniec?

Nie! Czytaj dalej!

Jakie ogrodzenie domu wybrać?

Jakość danego ogrodzenia wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców oraz pełni podstawową funkcję, czyli wyznacza granice działki. Jeśli posiadamy większe możliwości finansowe, nic nie stoi na przeszkodzie,

Beton, jako materiał budowlany

Beton posiada bardzo szerokie zastosowanie, a jego parametry umożliwiają architektom i budowlańcom konstrukcję wielu różnorodnych projektów. Pamiętaj, aby przy budowie wybierać tylko najlepsze materiały budowlane

Dom ogrzewany gazem

Ogrzewanie domu gazem płynnym zyskuje z roku na rok większą popularność. Przyszli użytkownicy chwalą sobie tą opcję, ponieważ jest wiele korzyści płynących z tej formy