Ikona słuchawek (UI)
89 533 30 10

Zamów do 12:00 - wyślemy tego samego dnia (pon-pt)

Przyszła wiosna, będzie remont!

\"Materiały

Nastały ciepłe, słoneczne wiosenne dni, więc czas na remonty. Dlaczego wiosna jest najlepszych czasem na remont? Powodów jest mnóstwo od tych związanych z poprawą naszego nastroju wraz z wiosną po tych związanych bezpośrednio z wykonywanymi pracami. Kiedy jest ciepło i wilgotność powietrza spada lepiej schnie beton, szpachla, farby inne materiały budowlane.

Wiosenne \”porządki\” 

Lubię remont wiosną z jeszcze jednego powodu. W okresie zimowym jest znaleźć można wiele materiałów budowlanych w promocji. Wiele z nich może poleżeć kilka miesięcy. Możesz zaoszczędzić w ten sposób bardzo dużo. Ta pora roku sprawia, że budzimy się po \”zimowym śnie\”. Zaczynamy odkurzać zapomniane kąty. Nie widzę powodu, dla którego nie odświeżyć kolorów ścian, położyć nowej podłogi, itd. W domu zawsze jest coś do zrobienia, do odświeżenia, do wymieniania. Można jednak osiągnąć to wszystko naprawdę małym kosztem.

W jaki sposób szybko i tanio możemy odświeżyć nasze mieszkanie? 

  1. Zacznij od zmiany koloru ścian. Niestety ściany pokryte farbą brudzą się i zarysowują szybciej niż np. pokryte panelami czy tapetą. Po jakimś czasie kolor przestaje nam się podobać. Pomalowanie ścian na nowy kolor to najprostszy i najtańszy sposób na odświeżenie wnętrza.
  2. Pomaluj szafki w kuchni. Nie każdego z nas stać, aby co kilka lat wymieniać meble. Czasami warto je po prostu pomalować. Twoja kuchnia od razu będzie wyglądać lepiej.
  3. Zmień uchwyty w szafkach. Klamki i uchwyty nadadzą Twoim meblom nowoczesny i ciekawy wygląd. Najważniejsze, że nie kosztuje to tak wiele.
  4. Zainstaluj nowe oświetlenie. Świetlówki wyszły z mody. Teraz można w łatwy i szybki sposób zainstalować nowoczesne rozwiązania i połączyć to z istniejącą już instalacją elektryczną. Zastanów się np. nad taśmą ledową pod wiszącymi szafkami. Wygląda to świetnie.
  5. Wymień baterie przy zlewie. Nie jest to duży wydatek, a Twój zlew będzie wyglądał o wiele lepiej.
  6. Połóż linoleum. Jeśli Twoja podłoga już nie \”wygląda\”, najprościej położyć lineleum z modnym wzorem.

Sprawdź materiały budowlane w marketach JASAM!

Koniec?

Nie! Czytaj dalej!

Jakie ogrodzenie domu wybrać?

Jakość danego ogrodzenia wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców oraz pełni podstawową funkcję, czyli wyznacza granice działki. Jeśli posiadamy większe możliwości finansowe, nic nie stoi na przeszkodzie,

Beton, jako materiał budowlany

Beton posiada bardzo szerokie zastosowanie, a jego parametry umożliwiają architektom i budowlańcom konstrukcję wielu różnorodnych projektów. Pamiętaj, aby przy budowie wybierać tylko najlepsze materiały budowlane

Dom ogrzewany gazem

Ogrzewanie domu gazem płynnym zyskuje z roku na rok większą popularność. Przyszli użytkownicy chwalą sobie tą opcję, ponieważ jest wiele korzyści płynących z tej formy