fbpx

PODŁOGI I DRZWI

Potrzebują Państwo solidne drzwi lub podłogi? Olsztyn zaprasza do jednego z marketów Jasam. Oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, a także płytowe i stalowe. W asortymencie znajdują się również drzwi proste i dekoracyjne. Dopełnieniem oferty jest stolarka drzwiowa oraz szeroki wybór klamek. Naszą specjalnością są też podłogi. Niezmiennie od wielu lat ogromnym uznaniem naszych Klientów cieszą się panele oraz wykładziny podłogowe, prezentowane w bogatej gamie wzorów i rozmiarów, również w naszym markecie na terenie Olsztyna. Posiadamy w sprzedaży także wykładziny dywanowe i PCV, a dodatkowo oferujemy kompletne zestawy listew wykończeniowych wraz z niezbędnymi narożnikami i zakończeniami. Drzwi i podłogi to synonimy wysokiej jakości i elegancji.

Nasi doradcy

Piotr Duczymiński

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU?
POMOGĘ

 

📞 +48 723 777 751

📧 p.duczyminski@jasam.eu 

Wojciech Peczyński

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU?
POMOGĘ

 

📞 +48 723 777 725

📧 w.peczynski@jasam.eu 

Nasze marki

CLASSEN jest jednym z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych. W ofercie kilka tysięcy artykułów. Przede wszystkim są to: panele podłogowe, listwy drewniane i okleinowane, skrzydła drzwiowe i ościeżnice, wyroby drewniane.
Oferta firmy Kronopol obejmuje szeroki wachlarz produktów. W sieci marketów firmy Jasam oferowane są podłogi laminowane oraz płyty OSB.
Produkty firmy Decora przeznaczone są do wykańczania i dekoracji sufitów, ścian, okien, podłóg oraz łazieniek. W ofercie znajdują się – listwy sufitowe, kasetony sufitowe, rozety, karnisze metalowe, drewniane, drewniano-metalowe, rolety, listwy przypodłogowe wraz z akcesoriami, podkłady izolacyjne pod panele podłogowe, profile aluminiowe, profile do glazury.
Producent drzwi i skrzydeł drzwiowych zarówno wewnatrzlokalowych jak i wejściowych. Oferta skierowana do klientów szukających wyrobów o wysokiej jakości wykonania, niepowtarzalnej formie i estetyce przy zachowaniu rozsądnej ceny.
GERDA działa na rynku zabezpieczeń oferując najwyższej jakości drzwi, zamki, kłódki, w tym antywłamaniowe.

© Copyright 2019 Jasam
All Rights Reserved

Designed by