Podłogi i drzwi

 

image_3Potrzebują Państwo solidne drzwi lub podłogi? Olsztyn zaprasza do jednego z marketów Jasam. Oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, a także płytowe i stalowe. W asortymencie znajdują się również drzwi prostedekoracyjne. Dopełnieniem oferty jest stolarka drzwiowa oraz szeroki wybór klamek. Naszą specjalnością też podłogi. Niezmiennie od wielu lat ogromnym uznaniem naszych Klientów cieszą się panele oraz wykładziny podłogowe, prezentowane w bogatej gamie wzorówrozmiarówrównież w naszym markecie na terenie Olsztyna. Posiadamy w sprzedaży także wykładziny dywanowe i PCV, a dodatkowo oferujemy kompletne zestawy listew wykończeniowych wraz z niezbędnymi narożnikami i zakończeniami. Drzwipodłogi to synonimy wysokiej jakości i elegancji.

Wojciech Peczyński

Piotr Duczymiński

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU?
POMOGĘ

+48 723 777 751

 p.duczyminski@jasam.eu

CLASSEN jest jednym z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych. W ofercie kilka tysięcy artykułów. Przede wszystkim są to: panele podłogowe, listwy drewniane i okleinowane, skrzydła drzwiowe i ościeżnice, wyroby drewniane.

Oferta firmy Kronopol obejmuje szeroki wachlarz produktów. W sieci marketów firmy Jasam oferowane są podłogi laminowane oraz płyty OSB.

Produkty firmy Decora przeznaczone są do wykańczania i dekoracji sufitów, ścian, okien, podłóg oraz łazieniek. W ofercie znajdują się – listwy sufitowe, kasetony sufitowe, rozety, karnisze metalowe, drewniane, drewniano-metalowe, rolety, listwy przypodłogowe wraz z akcesoriami, podkłady izolacyjne pod panele podłogowe, profile aluminiowe, profile do glazury.

Producent drzwi i skrzydeł drzwiowych zarówno wewnatrzlokalowych jak i wejściowych. Oferta skierowana do klientów szukających wyrobów o wysokiej jakości wykonania, niepowtarzalnej formie i estetyce przy zachowaniu rozsądnej ceny.

GERDA działa na rynku zabezpieczeń oferując najwyższej jakości drzwi, zamki, kłódki, w tym antywłamaniowe.