fbpx

OCIEPLENIA I DACHY

Polecamy kompletne systemy izolacji termicznej budynków. Zwiększają one komfort mieszkania i pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu. Kupisz u nas styropian i wełnę mineralną najlepszych producentów, przeznaczone specjalnie do nich kołki, a także listwy startowe i narożnikowe oraz siatkę zbrojącą. Proponujemy również nowoczesne systemy hydroizolacji budynków. W asortymencie znajdują się również okrycia na dachy. Olsztyn to jedno z miast, w którym prowadzimy sprzedaż naszych materiałów budowlanych. Jeśli chodzi o pokrycia dachowe, to możesz u nas nabyć blachodachówki oraz dachówki ceramiczne i znakomite okna dachowe. Dachy Olsztyn to gwarancja najlepszej jakości.

Nasi doradcy

Wojciech Peczyński

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU?
POMOGĘ

📞 +48 723 777 725

📧 w.peczynski@jasam.eu 

Nasze marki

TERMO – producent wyrobów styropianowych, to w 100% firma polska i jeden z czołowych producentów styropianu w Polsce Północnej.

Firma specjalizująca się w produkcji bitumicznych pokryć dachowych i ściennych.

URSA Polska to partner, który zapewnia szeroką gamę materiałów izolacyjnych – wszystko z jednego źródła. Nasze podstawowe produkty to wełna mineralna URSA GLASSWOOL oraz polistyren ekstrudowany URSA XPS.

Firma FAKRO to polska prywatna firma rodzinna. Powstała w 1991 roku, dzisiaj jest jedną z najprężniej rozwijających się polskich firm, jak również najszybciej rozwijającym się producentem okien dachowych na świecie.

Grupa Rockwool jest światowym liderem w produkcji skalnej wełny mienralnej. Misją Grupy jest bycie dla klientów preferowanym dostawcą markowych i konkurencyjnych rozwiązań, w tym także doradztwa technicznego, w zakresie lepszego wykorzystanie energii, poprawy bezpieczeństwa pożarowego, akustyki oraz polepszenia klimatu wewnątrz pomieszczeń.

Nasza wszechstronna oferta pokryć dachowych rozciąga się od konstrukcji nośnych po blachodachówkę oraz akcesoria. Nasze dostawy to indywidualnie opracowywane rozwiązania, w których wszystkie części i komponenty funkcjonują razem bez zarzutu. Jesteśmy gotowi uczestniczyć w Państwa projektach od planowania po montaż.

Znajdziecie tu Państwo wszystkie niezbędne elementy do wykonania, wykończenia czy też remontu dachu: blachy, blachodachówki, blachy trapezowe, obróbki blacharskie. Oferujemy również wszelkie akcesoria, rynny, wkręty, izolacje, okna dachowe.

Wysokiej jakości cegły i dachówki ceramiczne, wyjątkowa ceramika posadzkowa do wnętrz i na tarasy, płytki klinkierowe do zakładów przemysłowych, cegły klinkierowe drogowe na podjazdy, ścieżki w ogrodach. Jedynie firma Röben może złożyć Państwu tak bogatą i różnorodną ofertę.

© Copyright 2019 Jasam
All Rights Reserved

Designed by