fbpx

NARZĘDZIA I ELEKTRONARZĘDZIA

Lubisz majsterkować? A może potrzebujesz profesjonalnego sprzętu? W każdym sklepie JASAM znajdziesz wyjątkowo bogaty wybór elektronarzędzi oraz narzędzi, zarówno budowlanych, malarskich, glazurniczych, jak też ogrodowych. Gwarantujemy doskonałą jakość wszystkich produktów, a ponieważ są one zróżnicowane cenowo, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Nasi doradcy

Piotr Duczymiński

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU?
POMOGĘ

 

📞 +48 723 777 751

📧 p.duczyminski@jasam.eu 

Nasze marki

Wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna na najwyższym poziomie są u podstaw wszystkich konstrukcji elektronarzedzi profesjonalnych DEWALT. Firma ta jest wiodącą na rynku amerykańskim a w ostatnich latach jest jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie.

Elektronarzędzia firmy Bosch należą dzisiaj do najczęściej sprzedawanych na świecie. Za każdym urządzeniem wyprodukowanym przez firmę Bosch stoi know-how oraz wieloletnie doświadczenia innowacyjnego przedsiębiorstwa. Nowoczesne technologie konstrukcyjne i rozwojowe zapewniają przy tym najwyższą jakość.

Makita to niemal wiek doświadczeń w produkcji silników elektrycznych i światowy producent nr1 elektronarzędzi profesjonalnych. Oprócz narzędzi elektrycznych i akumulatorowych, Makita posiada bogata ofertę urządzeń spalinowych i pneumatycznych.

Przedsiębiorstwo Einhell sprzedaje w Polsce szeroką gamę elektronarzędzi, które idealnie sprawdzają się w domach, mieszkaniach, warsztatach, ogrodach i w samochodach. W naszej ofercie mamy również produkty sezonowe – urządzenia grzewcze i ogrodowe, urządzenia do obróbki drewna, metalu i kamienia, wciągarki, kompresory oraz urządzenia spawalnicze.
Firma Black & Decker jest największym na świecie producentem elektronarzędzi i akcesoriów. Zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego. Black & Decker? produkuje i sprzedaje na całym świecie wysokiej jakości wyroby używane w domu, w rzemiośle oraz w przemyśle.
PROTOOL oferuje pełen asortyment niezawodnych narzędzi wraz z wyposażeniem w wymagajacych dziedzinach, jakimi są: wiercenie, wiercenie udarowe i wkręcanie. Dotyczy to również segmentu szlifierek kątowych, pilarek, szlifierek do renowacji, mieszarek i odkurzaczy. Silne, wytrzymałe, żywotne – z tego znane są elektronarzędzia PROTOOL.

Jeden z największych polskich producentów i dystrybutorów narzędzi oraz elektronarzędzi przeznaczonych do użytku amatorskiego jak i profesjonalistów. Jeden z głównych a w wielu przypadkach wyłączny partner na Polskię firm: Stanley, Black&Decker, De-Walt, Wolfcraft, Terry, Powell, Kapro, Heyco, Union-Vis, Zolwro, Pro, Juco, Avf.

Wiodący na terenie Polski północnej producent, dystrybutor i importer narzędzi. Ofertą, która zawiera ponad 11 tysiecy produktów dostępnych w ciągłej sprzedaży zawiera: narzędzi ręczne, elektronarzędzia, tarcze i materiały ścierne, pojemniki budowlane, narzędzia ogrodowe, poziomnice, miary, oraz wiele innych.

Polska firma istniejąca na rynku od 25 lat (1991 rok założenia), działająca w branży narzędziowej.

Największy w Polsce producent i dystrybutor narzędzi malarskich. W ofercie znajda Państwo szeroki i kompleksowy wybór narzedzi do malowania wszystkimi rodzajami powlok malarskich. Oprócz wałków i pędzli oferuje również tasmy maskujące, folie, worki, narzędzia do tapetowania, noże, miary oraz narzedzia budowlane.

Romanika to znany i rozpoznawany w całej Europie producent ręcznych narzędzi gospodarczych i ogrodniczych. Marka TECHMŁOT i GARDEN PRO jest znana i ceniona przez szerokie grono użytkowników narzędzi.

S&R Power oferuje, na rynkach Centralnej i Wschodniej Europy, wysokiej jakości osprzęt do elektronarzędzi oraz narzedzia reczne. Narzędzia sa wytwarzane z uwzglednieniem nowoczesnych, wysokich wymagan rynku i oferowane w bardzo przystepnych cenach.

© Copyright 2019 Jasam
All Rights Reserved

Designed by