Materiały budowlane

Sprzedajemy wysokiej jakości materiały budowlane. Olsztyn i okoliczne miasta to punkty, w których znajdują się nasze markety. Od wielu lat jesteśmy lideremsprzedaży zapraw klejowych do płytek ceramicznych oraz do wełny i styropianu, oferujemy też kleje do gazobetonu oraz innych materiałów budowlanych. Mamy wyjątkowo szeroki wybór zapraw wyrównującychsamopoziomujących, produkcji czołowych europejskich firm. Oczywiście znajdziesz u nas także wapno i cement oraz inne materiały budowlane przeznaczone do szpachlowania, przyklejania płyt i tynkowania. Znakomite silikony, spoiny i pianki poliuretanowe są uzupełnieniem oferty marketów zlokalizowanych m.in. na terenie Olsztyna, Ostródy czy Działdowa. Polecamy zwłaszcza wyroby marki Patio Color: to najwyższa jakość w bardzo przystępnej cenie. Oferujemy najlepsze materiały budowlane ? zapraszamy!

JASAM, czyli wszystko, co potrzebne dla domu

JASAM to znana firma sprzedająca materiały budowlane Olsztyn. Sekretem jej powodzenia jest sprzedaż produktów najwyższej jakości, a także bogaty asortyment, który sprawia, że każdy Klient ma szanse znaleźć to czego potrzebuje. Elastyczne przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów – w przypadku większych zamówień oferuje transport zamówionych produktów we wskazane miejsce bez dodatkowych opłat.

JASAM to także doświadczeni specjaliści, którzy oferują sporządzenie kosztorysu dowolnych projektów swoich Klientów.

W sieci sklepów można zakupić takie materiały budowlane Olsztyn jak farby i lakiery pochodzące od najlepszych polskich i zagranicznych producentów. W JASAM można dostać farby przeznaczone zarówno do powierzchni zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Wszystkie sprzedawane wyroby posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. W sieci sklepów można zaopatrzyć się również w deski i panele podłogowe, a także solidne drzwi. Cenioną partią asortymentu są również dywany i wykładziny dywanowe charakteryzujące się bogactwem wzorów i ciekawą kolorystyką. W sklepach można zakupić wszystko, czego potrzeba w nowoczesnej łazience. Klienci mogą wybierać spośród rozmaitych mebli łazienkowych, wanien, kabin prysznicowych, brodzików i modnych płytek ceramicznych. W żadnym domu nie może zabraknąć efektownego oświetlenia, dlatego firma JASAM dysponuje ogromnym asortymentem także i w tym zakresie. Podczas zakupów zawsze można liczyć na fachowe porady doświadczonego i doskonale przeszkolonego personelu.

JASAM – remont mieszkania we własnym zakresie

JASAM to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które swoją ofertę kieruje do osób remontujących mieszkanie we własnym zakresie. Popularna sieć sklepów oferuje różnorodne materiały budowlane Olsztyn, które cechują się najwyższą jakością, a także bardzo konkurencyjnymi cenami. Obecnie w Polsce działa już 35 sklepów JASAM, a firma planuje w przyszłości zwiększyć ich liczbę.

Osoby, które planują remont całego mieszkania lub tylko poszczególnych jego części znajdą tu wszystko, czego potrzebują. Firma inwestuje w ludzi, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę, że dobrze przygotowany, przyjazny personel jest tym, co przyciąga Klientów. Podczas zakupów w JASAM można skorzystać z fachowych porad dotyczących wyboru czy sposobów zastosowania konkretnych produktów.

W JASAM można liczyć na atrakcyjne promocje, które zmieniają się regularnie. W przypadku kiedy Klient nie dysponuje środkiem transportu, może skorzystać z opcji dostawy towaru do domu. Kiedy zakupy są bardzo duże, firma oferuje ich darmowy transport.

Materiały budowlane Olsztyn, które można nabyć w sieci sklepów JASAM spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Można tu nabyć różnego rodzaju akcesoria elektryczne, takie jak przewody, kable, bezpieczniki, transformatory. Firma posiada także bardzo bogaty wybór farb sygnowanych logo najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Dysponuje także wszystkim co niezbędne do ocieplenia i wentylacji domu. JASAM sprzedaje wentylatory dedykowane dla przemysły, a także modele przeznaczone na użytek domowy.

Jacek Bagiński

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU?
POMOGĘ

+48 723777718

j.baginski@jasam.eu

materiały budowlane olsztyn

Producent kompleksowych systemów produktów doskonale się uzupełniających i sprawdzających się we wszelkich obszarach zastosowań. W ofercie m.in.: zaprawy klejowe, wylewki samopoziomujące, spoiny, kleje do wełny i styropianu, tynki mineralne i akrylowe, silikony.

materiały budowlane olsztyn

Podstawą oferty firmy KREISEL są produkty chemii budowlanej (kleje do glazury i gresu, zaprawy murarskie, tynki, masy spoinujące, wylewki samopoziomujące, masy gruntujące i izolujące, farby elewacyjne, gipsy, gładzie, systemy dociepleń budynków, systemy renowacyjne).

 

materiały budowlane olsztyn

Grupa ALPOL jest producentem wysokiej jakości produktów chemii budowlanej. Oferuje zaprawy tynkarskie i murarskie, zaprawy klejowe, jastrychy, gipsy, szpachle, gładzie gipsowe, hydroizolacje, tynki oraz spoiny.

materiały budowlane olsztyn

Knauf należy do światowej czołówki producentów materiałów budowlanych powstałych na bazie gipsu. Oferuje płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, środki gruntujace, masy szpachlowe, wylewki anhydrytowe.

materiały budowlane olsztyn

Lafarge to kompletne systemy suchej zabudowy wnętrz przy użyciu płyt gipsowo-kartonowych. To wszystkie elementy konstrukcyjne oraz akcesoria umożliwiające budowę ścian i sufitów wewnątrz budynków.

cemex_alta

Cemex jast czołowym producentem i sprzedawcą cementu, wyrobów betonowych i innych materiałów budowlanych, którego działania koncentruja się na najbardziej dynamicznych rynkach cementu czterech kontynentów świata.

materiały budowlane olsztyn

Cekol to ponad 30 rodzajów zapraw przeznaczonych do rozmaitych prac budowlanych. Produkty te tworzą kompleksową ofertę rozwiązań gotowych do budowy i remontu budynków mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej.

materiały budowlane olsztyn

Podstawę oferty firmy stanowią kompleksowe systemy do wykonywania hydroizolacji. Można wśród nich znaleźć zarówno tradycyjne wyroby bitumiczne, jak i innowacyjne ekologiczne materiały mineralne. IZOHAN posiada ponadto w sprzedaży systemy ociepleń (akrylowe i silikatowe), środki do renowacji i odgrzybiania zawilgoconych budowli, masy naprawcze i ochronne dla drogownictwa oraz posadzki, fugi i kleje do płytek ceramicznych.