Materiały budowlane to nasza specjalność

Zdajemy sobie doskonale sprawę jak kłopotliwym przedsięwzięciem jest wybudowanie własnego domu czy też przeprowadzenie remontu w mieszkaniu. Dlatego pragniemy aby w naszych sklepach znaleźli Państwo nie tylko najtańsze materiały budowlane ale również miłą i fachową obsługę. Cały czas czekają na Was świetnie przeszkoleni w branży budowlanej sprzedawcy zaś nasi przedstawiciele handlowi gotowi są w każdej chwili przyjechać do Państwa i służyć radą przy doborze odpowiedniej technologii lub pomóc w rozwiązaniu problemów natury technicznej.
W związku z bezpośrednim odbiorem produktów z fabryk oraz członkostwem w wiodącej grupie zakupowej Patio, jesteśmy w stanie zapewnić najniższe ceny. Dysponujemy bardzo dużym wyborem materiałów budowlanych znanych i cenionych producentów. Jesteśmy z tego dumni i dziękujemy naszym Partnerom za ich wkład w sukces Jasamu.

We wszelkich naszych działaniach mamy na uwadze przede wszystkim potrzeby Klientów. Mamy nadzieję, że zainteresowani naszą ofertą zechcecie Państwo z niej skorzystać, za co z góry dziękujemy. Z naszej strony oferujemy profesjonalizm, rzetelność, szeroki wybór, najniższe ceny, oraz solidność gwarantowaną długoletnią działalnością na rynku i tysiącami zadowolonych Klientów. Dla stałych Odbiorców oferujemy kartę Stałego Klienta upoważniającą do dodatkowych rabatów.
Pragniemy jednocześnie podziękować wszystkim którzy od samego początku istnienia Jasamu dokonywali u nas zakupów. To dzięki Nim i ich uwagom mogliśmy rozwijać się we właściwym kierunku i wciąż powiększało się grono zadowolonych Klientów, bo …

…naszym szefem jest Klient

Zarząd Jasam sp.z o.o.