Instalacje sanitarne, łazienki

image_3_5Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie łazienki. Olsztyn i pozostałe oddziały marketów budowlanych Jasam zapraszają na udane zakupyAsortyment naszego sklepu to: kilkanaście serii ceramiki łazienkowej, ogromny wybór płytek ceramicznych największych polskich producentów, a ponadto meble łazienkowe, kabiny prysznicowe, brodziki, wanny akrylowe i emaliowane, baterie i mnóstwo innych produktów. Charakteryzują się trwałością, świetnym designem i bogactwem kształtów, dzięki czemu urządzenie wymarzonej łazienki staje się bardzo prosteJASAM Olsztyn oraz pozostałe oddziałyofercie uzupełniającej mają szeroką gamę produktów dostępnych na zamówienie.

Bartosz Bałuk

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU?
POMOGĘ

+48 723 777 743

 hydraulika.olsztyn@jasam.eu

Kamil Rozentalski

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU?
POMOGĘ

+48 723 777 757

 hydraulika.olsztyn@jasam.eu

Znany i ceniony producent glazury i terakoty a także ceramiki sanitarnej, wanien akrylowych, mebli łazienkowych, kabin prysznicowych i brodzików.

Polski producent akcesoriów lazienkowych. W ofercie firmy znajduja się akcesoria plastikowe, metalowe, lustra, regały i półki, szczotki WC, dywaniki, zasłonki prysznicowe, wieszaczki, drążki prysznicowe i wiele innych.

Sanitop-Wingenroth oferuje pełen asortyment armatury i osprzętu sanitarnego oraz wyposażenie łazienek. W ofercie znajdują się: ceramika sanitarna, baterie, wanny, brodziki, prysznice, deski sedesowe oraz osprzęt instalacyjny.

Sprzedaż i serwis kotłów i podgrzewaczy gazowych. Oferta firmy obejmuje kotły jedno- i dwufunkcyjne, wiszące i stojące, z otwartą i zamkniętą komorą spalania, w zakresie mocy od 21 do 50 kW (w przypadku zestawów kaskadowych nawet do 400 kW).

Firma zajmuje się dystrybucją armatury i urządzeń przeznaczonych do wewnętrznych instalacji grzewczych i sanitarnych.Działalność Gama San S.A. obejmuje: import armatury i urządzeń grzewczych i sanitarnych, produkcję wężyków przyłączeniowych w oplocie stalowym, produkcję osłonowej rury karbowanej typu „peszel”, dystrybucję importowanych i produkowanych towarów.