fbpx

INSTALACJE SANITARNE I ŁAZIENKI

Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie łazienkiOlsztyn i pozostałe oddziałymarketów budowlanych Jasam zapraszają na udane zakupyAsortyment naszego sklepu to: kilkanaście serii ceramiki łazienkowejogromny wybór płytek ceramicznych największych polskichproducentów, a ponadto meble łazienkowekabiny prysznicowebrodzikiwanny akrylowe emaliowanebaterie i mnóstwo innych produktówCharakteryzują się trwałościąświetnym designem i bogactwem kształtówdzięki czemu urządzenie wymarzonej łazienki stajesię bardzo prosteJASAM Olsztyn oraz pozostałe oddziały w ofercie uzupełniającej mają szerokągamę produktów dostępnych na zamówienie.

Nasi doradcy

Bartosz Bałuk

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU?
POMOGĘ

📞 +48 723 777 743

📧 hydraulika.olsztyn@jasam.eu 

Kamil Rozentalski

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU?
POMOGĘ

📞 +48 723 777 757

📧 hydraulika.olsztyn@jasam.eu 

Nasze marki

Znany i ceniony producent glazury i terakoty a także ceramiki sanitarnej, wanien akrylowych, mebli łazienkowych, kabin prysznicowych i brodzików.

Polski producent akcesoriów lazienkowych. W ofercie firmy znajduja się akcesoria plastikowe, metalowe, lustra, regały i półki, szczotki WC, dywaniki, zasłonki prysznicowe, wieszaczki, drążki prysznicowe i wiele innych.

Sanitop-Wingenroth oferuje pełen asortyment armatury i osprzętu sanitarnego oraz wyposażenie łazienek. W ofercie znajdują się: ceramika sanitarna, baterie, wanny, brodziki, prysznice, deski sedesowe oraz osprzęt instalacyjny.

Sprzedaż i serwis kotłów i podgrzewaczy gazowych. Oferta firmy obejmuje kotły jedno- i dwufunkcyjne, wiszące i stojące, z otwartą i zamkniętą komorą spalania, w zakresie mocy od 21 do 50 kW (w przypadku zestawów kaskadowych nawet do 400 kW).
Firma zajmuje się dystrybucją armatury i urządzeń przeznaczonych do wewnętrznych instalacji grzewczych i sanitarnych.Działalność Gama San S.A. obejmuje: import armatury i urządzeń grzewczych i sanitarnych, produkcję wężyków przyłączeniowych w oplocie stalowym, produkcję osłonowej rury karbowanej typu „peszel”, dystrybucję importowanych i produkowanych towarów.

© Copyright 2019 Jasam
All Rights Reserved

Designed by