Ikona słuchawek (UI)
89 533 30 10

Zamów do 12:00 - wyślemy tego samego dnia (pon-pt)

Domek dla naszej księżniczki

Po skończonej budowie zdarza się, że zostają nam jeszcze tzw. pozostałości, a my po prostu nie wiemy, co z nimi zrobić. Nie chcemy, żeby cokolwiek się zmarnowało, przecież wydaliśmy naprawdę sporą sumkę. Dobrym pomysłem może być np. budowa drewnianego domku na drzewie w ogrodzie. Wykorzystując materiały budowlane Olsztyn możemy spełnić marzenia naszego dziecka!

Zabierajmy się do pracy!

Musimy wybrać do tego odpowiednie miejsce, którym może być np. nasz ogród. Nie musi on wcale być duży, jeśli np., nasze drzewko w ogrodzie jest wystarczające duże, posiada mocny pień i potrafi podtrzymać naszą konstrukcję, możemy przystąpić do dzieła. Możemy zatrudnić architekta lub samemu zbudować taki domek, jeśli oczywiście się na tym znamy. Wybór odpowiednich do tego materiałów budowlanych Olsztyn będzie podstawą.

Tak samo jak i wybór odpowiedniego drewna. Pamiętajmy, że nasze drzewko musi cały czas rosnąć. Do naszego domku możemy dostać się, wspinając się po drabinie lub poprzez dziurę w podłodze. Miejsce wokół domku powinno być odpowiednio do tego przystosowane np. poprzez odpowiednią warstwę amortyzacyjną.

Czy trzeba zabezpieczyć drewno?

Zabezpieczenie drewna to bardzo ważny element dobrej konstrukcji. Nasz domek ma służyć na wiele lat, ma być nasza dumą oraz nasze dziecko ma czerpać z niego, jak najwięcej radości. To w nim ma poczuć się jak pirat, rycerz, spędzić wspólnie ze swoimi znajomymi niezapomniane chwile. Wybierając odpowiednie impregnanty do ochrony drewna w jednym z naszych sklepów, to wszystko będzie możliwe. Materiały budowlane Olsztyn pozwolą na dobór odpowiednich farb, lakierów. Nie bójmy się postawić na żywe kolory, to w końcu domek dla dziecka, kogoś najważniejszego w  naszym życiu.

Odpowiednia budowa  naszego domku, zabezpieczenie drewna przed czynnikami atmosferycznymi, pomalowanie ścianek ma wpływ na ogólny wygląd. Również nasi sąsiedzi skuszą się na pewno na obejrzenie go w całej okazałości, więc nie bójmy się i podążmy za marzeniami.

Zapraszamy do sklepów Jasam oraz do zapoznania się z naszą ofertą!

Koniec?

Nie! Czytaj dalej!

Jakie ogrodzenie domu wybrać?

Jakość danego ogrodzenia wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców oraz pełni podstawową funkcję, czyli wyznacza granice działki. Jeśli posiadamy większe możliwości finansowe, nic nie stoi na przeszkodzie,

Beton, jako materiał budowlany

Beton posiada bardzo szerokie zastosowanie, a jego parametry umożliwiają architektom i budowlańcom konstrukcję wielu różnorodnych projektów. Pamiętaj, aby przy budowie wybierać tylko najlepsze materiały budowlane

Dom ogrzewany gazem

Ogrzewanie domu gazem płynnym zyskuje z roku na rok większą popularność. Przyszli użytkownicy chwalą sobie tą opcję, ponieważ jest wiele korzyści płynących z tej formy