fbpx

ARTYKUŁY ELEKTRYCZNE

Najwyższa jakość i szeroki wybór. Puszki elektryczne, przewody i kable, żarówki, świetlówki, bezpieczniki, oprawy oświetleniowe zwykłe i halogenowe, skrzynki rozdzielcze, transformatory i wiele innych artykułów. Szczególnie polecamy kilkanaście serii kompletnych systemów włączników i kontaktów największych polskich oraz światowych producentów – z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Oczywiście nasi fachowi sprzedawcy chętnie pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

Nasi doradcy

Kamil Ordon

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU?
POMOGĘ

📞 +48 723 777 731

📧 elektryka.olsztyn@jasam.eu 

Nasze marki

Opis

Philips to lider na światowym rynku oświetleniowym. Asortyment obejmuje pełną gamę żarówek i lamp
halogenowych, świetlówek zwykłych i kompaktowych, lamp specjalnych i jarzeniowych o wysokiej
intensywności, opraw, elektroniki oświetleniowej, stateczniki, oświetlenia wykorzystującego diody
elektroluminescencyjne (LED) oraz lamp samochodowych.

Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż źródeł światła OSRAM. Obejmuje on zarówno tradycyjne żarówki do ogólnych celów oświetleniowych, jak też żarówki halogenowe, świetlówki kompaktowe, lampy wyładowcze, promienniki specjalistyczne oraz elektroniczne urządzenia stabilizacyjno -zapłonowe. Dużym powodzeniem cieszą się żarówki samochodowe oraz produkty oświetleniowe do potrzeb filmu, teatru, fotografii i kina.

Oferta Legrand to systemowe rozwiązania w zakresie dystrybucji energii oraz zabezpieczenia instalacji elektrycznych. To ponad 7.200 produktów: elektryczne aparaty modułowe do zabezpieczania, sterowania, pomiaru i sygnalizacji, wyłączniki i rozłączniki mocy, szafy i rozdzielnice energii elektrycznej, systemy prowadzenia instalacji elektrycznych i teletechnicznych, osprzęt elektroinstalacyjny, rozwiązania instalacji alarmowych, przywoławczych, bezpieczeństwa, kontroli dostępu.

Głównym przedmiotem działalności BRILUX S.A. jest produkcja i dostawy różnorodnego sprzętu oświetleniowego. Oferowany asortyment profesjonalnego sprzętu oświetleniowego obejmuje szeroką gamę opraw do oświetlania drogowego i parkowego, obiektów architektonicznych, wnętrz użyteczności publicznej, biurowych i handlowych, obiektów przemysłowych, itp. W ofercie znajduje się również wiele różnorodnych opraw do oświetlenia domowego, ogrodowego i zastosowań specjalnych oraz źródła światła, akcesoria elektroinstalacyjne, części zamienne i podzespoły do produkcji. Produkty oferowane są w markach ELGO, BRILUM i BRILUX.

Producent ceniony jest za wyjątkową staranność w wykonywaniu swoich wyrobów, dlatego właśnie łączniki i systemy Berker zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia na arenie międzynarodowej.

Firma KOS ELEKTRO SYSTEM jest polskim producentem osprzętu elektroinstalacyjnego.

Firma nkt cables jest wiodącym na rynku dostawcą produktów dla sektora energetycznego na całym świecie.

Lena Lighting S.A. od lat jest producentem profesjonalnych, inwestycyjnych opraw oświetleniowych.

Ogólnopolski producent osprzętu elektroinstalacyjnego funkcjonujący na rynku od 1978 roku.

Lider w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego na rynku polskim. Przedsięborstwo specjalizuje się w produkcji i dostawach kompletnych akcesoriów dla elektrycznych instalacji budynków (mieszkalnych i ogólnego przeznaczenia) na napięcie do 250V

Głównym elementem działalności firmy PLASTROL jest produkcja oraz sprzedaż produktów elektroinstalacyjnych takich jak: wtyczki i gniazda, wyłączniki nożne i suwakowe, dzwonki domowe, puszki instalacyjne, płytki odgałęźne, system rur i koryt elektroinstalacyjnych.

ELEKTRO-PLAST Opatówek – tradycje firmy sięgają 1980 roku, jesteśmy obecnie w czołówce krajowych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego. Nasz program produkcji to wyroby elektroinstalacyjne z tworzyw sztucznych min. rozdzielnice natynkowe i podtynkowe, tablice licznikowe, szeroka gama uchwytów do kabli i przewodów, puszki instalacyjne, puszki hermetyczne, zwijaki bębnowe – przedłużacze itp. Dysponujemy nowoczesnym i ciągle modernizowanym parkiem maszynowym. Posiadamy własne biuro konstrukcyjno-technologiczne (w tym narzędziownię), własne zaplecze magazynowe i środki transportu. Firma nasza oferuje wysokiej jakości produkty, zaopatrzone w odpowiednie atesty i certyfikaty. Wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO9001:2000 TUV Rheinland.

© Copyright 2019 Jasam
All Rights Reserved

Designed by