Stąpając po miękkim dywanie…

Dywan ma za zadanie budować atmosferę i komfort mieszkania, ma ogrzać nasze zmarznięte stopy po całym dniu pracy i być atrakcyjnym dodatkiem, dopełniającym wnętrze naszego mieszkania czy domu. W Jasamie dobrze to rozumiemy. Dlatego znajdziesz u nas duży wybór dywanów.
dywan jasam6

Do wyboru, do koloru…
Z długim włosiem, z krótkim włosiem, tkane na płasko. Duże, małe, prostokątne, kwadratowe, okrągłe. Kolorowe, stonowane i w geometryczne wzory. Miękki dywan shaggy do sypialni, bawełniany dywan z nadrukiem do pokoju dziecka, łatwy do utrzymania w czystości dywan do korytarza. Wszystko po to, aby Twoje mieszkanie wyglądało tak, jak Ty chcesz

Trendy w 2018 roku

Specjaliści od kolorystycznych trendów, czyli Instytut Pantone przedstawił gamę kolorów,która będzie modna w tym roku. Stawiamy na barwy intensywne i nasycone. Popularny będzie też kolor metaliczny. Także nie bójmy się kolorów! Wpuścmy do swojego mieszkania więcej kontrastów i żywych połaczeń kolorystycznych.

DYWANY2

Kwiaty, geometria i Afryka- to najpopularniejsze motywy w dekorowaniu wnętrz w bieżącym roku. Duże kwiatowe desenie i minimalistyczne, geometryczne wzory będą królować na podłodze.

jasam dywan4

 

W ofercie Jasam czeka na Ciebie duży wybór dywanów firm Multidecor, Syrena i Capital Carpet. Odwiedź nasz sklep w Moragu i Ostródzie i wybierz dywan, który pokocha Twoje mieszkanie.

 jasam dywan2