Praktyczne prezenty dla majsterkowicza w Jasam Działdowo

Elektronarzędzia i zestawy kluczy to świetne pomysły na mikołajkowy praktyczny prezent dla majsterkowicza. W Jasam w Działdowie przygotowaliśmy dla Was specjalną świąteczną ofertę. Sprawdź promocyjne ceny i wyprzedź Mikołaja.

Elektornarzędzia Egatech

EGATECH to elektronarzędzia produkowane przez polskiego producenta EGA. Dzięki systematycznej pracy i ciągłemu rozwojowi przez 24 lata EGA  z małej lokalnej firmy przeistoczyła się w jedno z większych centrów dystrybucji narzędzi w Polsce. W swoim asortymencie posiadają ponad 12. 000 produktów wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. 

ega-eksport1

Elektronarzędzia Tryton

Marka Tryton specjalizuje się w konstruowaniu i dostarczaniu wysokiej klasy elektronarzędzi. Oferuje ponad 100 maszyn sprawdzających się przy prawie każdej pracy.
target1    target2     

 

target3

Zestawy narzędzi  Neo Tools

Uniwersalność, trwałość, oszczędność miejsca i łatwy transport. Zestawy narzedzi NEO TOOLS  to idealny wybór dla każdego profesjonalisty, który ceni sobie wszechstronne praktyczne rozwiązania oparte o najwyższej jakości materiały.

 zestawy_slide

 

Potrzebujesz praktycznego prezentu, z którego na pewno będzie zadowolony każdy majsterkowicz? W sklepach Jasam w Olsztynie, Działdowie, Nidzicy, Morągu, Ostórdzie, Dobrym Mieście, Lidzbarku Warmińskim znajdziesz  ofertę narzędzi w promocyjnych cenach. Odwiedź nas i spraw sobie, bądż bliskim najlepszy prezent na święta.