Promocje i nowości na dziale Elektryka

Sezon grzewczy działa pełną parą. Jeśli ogrzewasz dom samodzielnie, z pewnością przyda Ci się czujnik 5CO, który chroni przed śmiertelnie niebezpiecznym gazem, jakim jest tlenek  węgla. 

Czujnik tlenku węgla 

94,90 zł

Detektor ten służy doSH_KID_5CO_1_500.jpg.thumb_250x250 monitorowania pomieszczeń zagrożonych emisją czadu. Przekroczenie dopuszczalnego poziomu CO sygnalizowane jest optycznie (czerwona dioda LED) oraz akustycznie (głośny, pulsacyjny alarm dźwiękowy o sile 85dB). Czujnik posiada przycisk Test/Reset umożliwiający sprawdzenie działania urządzenia oraz wyłączenie sygnalizacji alarmowej.  Może być zainstalowany na ścianie lub postawiony na płaskiej powierzchni. Zasilanie bateryjne umożliwia prosty i szybki montaż czujnika w najbardziej optymalnym miejscu. Urządzenie wyróżnia się elegancką obudową i niewielkimi wymiarami, dzięki czemu nadaje się do każdego pomieszczenia.

 

 specyfikacja

 

Jesienią, gdy słońce nie rozpieszcza nas swoją obecnością, potrzebujemy szczególnie światła. Dlatego przygotowaliśmy dla Was lampy w super cenach.

PLAFON LED 19W Volentp

35zł

VO0446'_trjjwn      VO0446''_fjmvky

 

Lampka biurkowa LED 4Wz kalendarzem

48,90 zł

Lampka biurkowa LED ze światłem RGB w podstawie oraz wyświetlaczem z kalendarzem, zegarem, budzikiem i termometrem, świetnie sprawdzi się zarówno w biurze jak i w domu doświetlając powierzchnię roboczą. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi wpasuje się w każdą aranżację pomieszczenia. Regulacja kąta świecenia oraz trzystopniowy ściemniacz ułatwią dobór odpowiedniego natężenia światła.

 lamoka    DL_03_aranzacja

 

Lampka biurkowa LED 4W

64,90 zł

Lampka biurkowa LED ze światłem RGB w podstawie świetnie sprawdzi się zarówno w biurze jak i w domu doświetlając powierzchnię roboczą. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi wpasuje się w każdą aranżację pomieszczenia. Regulowane ramię pozwoli ustawić światło w odpowiedniej pozycji, a ściemniacz ułatwi dobór odpowiedniego natężenia światła.

 ee_20_dl01