Odmień swoje wnętrze z tapetami Casadeco

Tapety dekoracyjne to znakomity pomysł na odświeżenie i podkreślenie charakteru różnych pomieszczeń. W Europie wykorzystywane są już od niemal 5 wieków i wciąż nie tracą na popularności. Tapety dekoracyjne charakteryzują się uniwersalnością, możemy je wykorzystać w sypialni, przedpokoju czy salonie, wybierając wśród ogromu dostępnych wzorów i kolorów. Wybór zależy od Twojej wyobraźni.

Obraz1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz nadać swojemu mieszkaniu charakteru i zaskoczyć nietuzinkową aranżacją mieszkania swoich bliskich i znajomych?  Odwiedź sklep Jasam i skorzystaj z profesjonalnej konsultacji z naszyni doradcami. Odmień wnętrze z  tapetami firmy Casadeco. Są to wysokiej jakości tapety francuskiego producenta, w ofercie którego każdy znajdzie coś dla siebie.

Obraz2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A może masz już tapetę, ale brakuje Ci drobnego szczegółu, który nada wnętrzu spójności? Świetnym pomysłem są listy dekoracyjne. Firma Creativa jest producentem wysoce wytrzymałych listw dekoracyjnych z polistyrenu. Listwa taka może posłużyć jako dekoracja, jak i również zamaskować karnisz, kable czy listwę LED, która oświetla pomieszczenie. Listwę taką można malować na dowolny kolor.