5 sprawdzonych produktów, dzięki którym Twoje auto będzie lśniło.

Deszcz, śnieg, piasek, wiatr, niedzielny kierowca próbujący zaparkować weekend na parkingu w centrum handlowym… Lakier każdego samochodu jest narażony na niezliczoną ilość czynników, które mogą negatywnie wpływać na jego wygład. Czy jest sposób, by auto błyszczało jak po wyjeździe z salonu? Pracownicy Jasamu zrobili test preparatów do czyszczenia i pielęgnacji i wybrali te, które najlepiej zadbają o Twój samochód i przywrócą mu blask.

Oto pięć preparatów, które kompleksowo dopieszczą Twoje auto:

  1. K2 Express szampon – niezwykle skutecznie i szybko usunie wszelkie zabrudzenia z maski samochodu. Jest odpowiedni do każdego rodzaju karoserii, a przy tym niezwykle wydajny
  2. K2 Ultra Cut C3 pasta polerska – zarysowany lakier przy parkowaniu w centrum miasta to nie powód do odwiedzin u lakiernika. Z rysami, zadrapaniami czy niedoskonałościami lakieru ta pasta poradzi sobie świetnie.
  3. K2 Nuta pianka do czyszczenia szyb i reflektorów – świetnie usuwa zabrudzenia ze szklanych powierzchni, zostawiając warstwę ochronną, która zabezpiecza przed ponownym osadzaniem się kurzu.
  4. K2 Ultra Wax pasta woskowa – niezbędna do nabłyszczania i konserwacji lakieru. Naturalny wosk Carnauba sprawia, że po nałożeniu pasty powstaje powłoka ochronna, która utrzymuje się nawet po wielu odwiedzinach w myjni.
  5. K2 Bono – spray do odnawiania i zabezpieczania wszelkich powierzchni plastikowych i gumowych. Świetnie sprawdzi się też we wnętrzu auta. Zostawia połysk i chroni przed wyblaknięciem, spękaniem czy działaniem promieni UV.