MONTO – specjalistyczne produkty w dobrej cenie

Czego w dzisiejszych czasach oczekujemy od farby?

  • zmywalności
  • ekologii
  • ładnego zapachu
  • dobrej ceny

logo_monto

Te cechy, łączą w sobie produkty firmy MONTO. Jest to hiszpański pionier w dziedzinie produkcji farb i powłok dekoracyjnych. Firma z ponad 50- letnią historią posiada szeroką gamę wyrobów. Na polskim rynku aktualnie dostępne są farby wewnętrzne, fasadowe, emalie do wszelkich zastosowań oraz wyroby do zabezpieczenia i dekoracji drewna.

LAKIER DO DREWNA BARNIZ SINTETICOPODKŁADOWA FARBA GRUNTUJĄCA

Jeszcze w tym roku dostępne będą inne wyroby z oferty MONTO takie jak: farby przeznaczone na obiekty sportowe (boiska, baseny), produkty do podłóg, mikrocementy, stiuki dekoracyjne.

Wśród perełek MONTO znajdziemy również produkty: na trudne plamy, na płytki ceramiczne, farbę tablicową i magnetyczną oraz farbę oczyszczającą powietrze, która pochłania z powietrza trucizny (min. formaldehydy).

Farba Magnetyczna Lateksowatablicówka

Wśród farb wewnętrznych znajdziemy produkty fabrycznie białe oraz te przeznaczone do barwienia w mieszalniku w systemie MONTOMIX. Bazy, pigmenty ora software w tym systemie są własnością MONTO.

Monto posiada 35 gotowych barwionych fabrycznie farb lateksowych, dzięki ktorym wybór koloru będzie prostszy.

 

FARBA LATEKSOWA HTM TREND COLORS

Ważnym uzupełnieniem oferty są systemy przeznaczone dla przemysłu – MONTO Industry oraz systemy termoizolacji bezspoinowej fasad – MONTO Therm.

Monto jest liderem w produkcji najwyższej jakości ekologicznych wyrobów na bazie wody, służących do zabezpieczenia i dekoracji drewna i metalu np. system CREA by MONTO.

Ze względu na bardzo wysoką jakość wyrobów oraz efekty dekoracyjne, oferta kierowana jest głównie do wykonawców i architektów wnętrz, profesjonalnie zajmujących się wykończeniem wnętrz lub elewacji.

Rozwój sprzedaży na rynku polskim, zapoczątkowany w 2017 r, odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Partnerów grupy Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o.

Zaufaj naszym doradcom i wybierz farbę odpowiednią dla swoich potrzeb!