Zadbaj o bezpieczeństwo w swoim domu z Hansa

Promocja na produkty Hansa kliknij i sprawdź!

Akcesoria do pielęgnacji pieców i kominków Hansa to nowatorska linia wyrobów podnoszących bezpieczeństwo i komfort użytkowania urządzeń grzewczych. W ofercie znajduje się m.in. niezwykle skuteczny i wydajny środek do usuwania smoły i sadzy z komina i urządzeń grzewczych. Substancje zawarte w preparacie powodują rozkład smoły i ułatwiają jej spalanie w normalnym cyklu pracy urządzenia grzewczego.

Uniwersalna szczotka do czyszczenie komina umożliwia samodzielne wyczyszczenie komina bez konieczności wchodzenia na dach budynku. Doskonała elastyczność umożliwia czyszczenie komina przez proste wepchnięcie szczotki do otworu w urządzeniu grzewczym. Elastyczne nylonowe włosie dopasowuje się dowolnie do kształtu komina (okrągłego, owalnego, prostokątnego), a także do trudno dostępnych miejsc. Giętkie przedłużki ułatwiają przejście szczotki przez trudno dostępne części komina, jak również umożliwiają łatwe sterowanie ruchami podczas czyszczenia.

 ruryszczotka-do-czyszczenia-komina

Wykonana z wysoce chłonnego materiału celulozowego gąbka Hansa gwarantuje szybkie i skuteczne czyszczenie bez smug i zarysowań okopconych szyb oraz szklanych drzwiczek kominka czy piecyka. W porównaniu do tradycyjnych gąbek znacząco zmniejsza wkład pracy i czas potrzebny na pielęgnację urządzenia. Dla osiągnięcia najlepszych efektów czyszczenia, zaleca się używanie gąbki razem z preparatami do czyszczenia szyb kominkowych HANSA.

Preparaty Hansa efektywnie czyszczą spaleniznę ze szklanych powierzchni i odtłuszczają je. Środki nie zawierają szlifujących komponentów, dlatego też nie rysują szkła. Preparaty są nieszkodliwe dla uszczelek urządzenia grzewczego a także jego emaliowanych powierzchni.

W ofercie znajdują się również farby żaroodporne w palecie 16 kolorów o szerokim wachlarzu zastosowania, polecane m.in. do malowania elementów z blachy nierdzewnej (kominów kwaso- i żaroodpornych).

farby-kolory