Materiały budowlane

Sprzedajemy wysokiej jakości materiały budowlane. Olsztyn i okoliczne miasta to punkty, w których znajdują się nasze markety. Od wielu lat jesteśmy lideremsprzedaży zapraw klejowych do płytek ceramicznych oraz do wełny i styropianu, oferujemy też kleje do gazobetonu oraz innych materiałów budowlanych. Mamy wyjątkowo szeroki wybór zapraw wyrównującychsamopoziomujących, produkcji czołowych europejskich firm. Oczywiście znajdziesz u nas także wapno i cement oraz inne materiały budowlane przeznaczone do szpachlowania, przyklejania płyt i tynkowania. Znakomite silikony, spoiny i pianki poliuretanowe są uzupełnieniem oferty marketów zlokalizowanych m.in. na terenie Olsztyna, Ostródy czy Działdowa. Polecamy zwłaszcza wyroby marki Patio Color: to najwyższa jakość w bardzo przystępnej cenie. Oferujemy najlepsze materiały budowlane ? zapraszamy!

Jacek Bagiński

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU?
POMOGĘ

+48 723777718

j.baginski@jasam.eu

materiały budowlane olsztyn

Producent kompleksowych systemów produktów doskonale się uzupełniających i sprawdzających się we wszelkich obszarach zastosowań. W ofercie m.in.: zaprawy klejowe, wylewki samopoziomujące, spoiny, kleje do wełny i styropianu, tynki mineralne i akrylowe, silikony.

materiały budowlane olsztyn

Podstawą oferty firmy KREISEL są produkty chemii budowlanej (kleje do glazury i gresu, zaprawy murarskie, tynki, masy spoinujące, wylewki samopoziomujące, masy gruntujące i izolujące, farby elewacyjne, gipsy, gładzie, systemy dociepleń budynków, systemy renowacyjne).

 

materiały budowlane olsztyn

Grupa ALPOL jest producentem wysokiej jakości produktów chemii budowlanej. Oferuje zaprawy tynkarskie i murarskie, zaprawy klejowe, jastrychy, gipsy, szpachle, gładzie gipsowe, hydroizolacje, tynki oraz spoiny.

materiały budowlane olsztyn

Knauf należy do światowej czołówki producentów materiałów budowlanych powstałych na bazie gipsu. Oferuje płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, środki gruntujace, masy szpachlowe, wylewki anhydrytowe.

materiały budowlane olsztyn

Lafarge to kompletne systemy suchej zabudowy wnętrz przy użyciu płyt gipsowo-kartonowych. To wszystkie elementy konstrukcyjne oraz akcesoria umożliwiające budowę ścian i sufitów wewnątrz budynków.

cemex_alta

Cemex jast czołowym producentem i sprzedawcą cementu, wyrobów betonowych i innych materiałów budowlanych, którego działania koncentruja się na najbardziej dynamicznych rynkach cementu czterech kontynentów świata.

materiały budowlane olsztyn

Cekol to ponad 30 rodzajów zapraw przeznaczonych do rozmaitych prac budowlanych. Produkty te tworzą kompleksową ofertę rozwiązań gotowych do budowy i remontu budynków mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej.

materiały budowlane olsztyn

Podstawę oferty firmy stanowią kompleksowe systemy do wykonywania hydroizolacji. Można wśród nich znaleźć zarówno tradycyjne wyroby bitumiczne, jak i innowacyjne ekologiczne materiały mineralne. IZOHAN posiada ponadto w sprzedaży systemy ociepleń (akrylowe i silikatowe), środki do renowacji i odgrzybiania zawilgoconych budowli, masy naprawcze i ochronne dla drogownictwa oraz posadzki, fugi i kleje do płytek ceramicznych.